Jak se vám líbí stránky?

Opravdu dobré. (79 | 68%)
Docela pěkné. (25 | 21%)
Autor začal psát, kreslit již na základní škole, ale profesionálně se začal uměleckou tvorbou zabývat až v roce 2003. Psal texty a rapoval se svou kapelou Ortodoxní svoboda (později D.P.N.V), sem tam navrhoval přebaly na CD. Tady máte nějaké ukázky z oněch muzikálních dob :)
Stereo bazar

Stereo bazar

D.N.P.V.
CREW

CREW

komixový magazín
V roce 2005 si však uvědomil, že svůj talent uplatní spíše v literatuře a filmu. Po rozpadu kapely se začal plně věnovat psaní, kreslení a v roce 2008 vydal u nakladatelství Nova Forma svůj knižní debut, Shadow Island, jehož anglická verze se dostala do The Writers Guild of America a autor tak získal členství mezi Hollywoodskými scénáristy, které mu zajistilo doživotní registraci autorských práv v jakémkoliv státě.
Nová Forma

Nová Forma

nakladatelství
WGA

WGA

The Writers Guild of America
O rok později se umístil na krásném 10 místě (asi z 600) ve scénáristické soutěži ČT s černou komedií Prohnilé místo. Kontroverzní podstata příběhu, však nedovolovala realizaci scénáře ve státě, kde se umění řídí podle zažitých osnov.
čt.jpg
Filip Drahokoupil se však nevzdal a pokračoval ve svém vlastním stylu, i přesto, že mu tento postoj mnohdy uškodil na komerční scéně a neproslavil se tak, jak by si zasloužil.
Ovšem v roce 2010 vydala redakce časopisu Crew jeho vlastní galerii obrázků a vznikl první animátorský počin ke knižní trilogii Shadow Island, Shadow Island trailer.
Na svém kontě má ještě několik nevydaných scénářů, povídek a knížek, které pouze čekají na to, až spatří světlo denní. V současné době se nejvíce zabývá tvorbou comixu PARAZIT IX9, jehož ukázky se drží na předních příčkách návštěvnosti na serveru Mam talent, v kategorii sci-fi a natáčením filmu Život v karanténní zóně, jehož realizace byla bohužel dočasně přerušena, kvůli zastavení dotací nejmenovaných sponzorů, ale jak sám autor říká: ,, Film bude, je mi jedno jestli za týden, nebo za deset let, ale nemám ve zvyku nechávat věci nedokončené.
STATISTIKA UŽIVATELŮ SVĚTA PODLE FD  
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one